Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

tanie rolety tychy, polecicie ?

tanie rolety tychy, polecicie ?

Poszukuje w Katowicach rolet od jakiejś doświadczonej firmy. Nie wiem niestety, do kogo się zgłosić. Jeżeli macie namiary na kogoś wiarygodnego to dajcie znać.

Rico

Posty: 1

 
Odnalazłem oferty z roletami dzień noc z Katowic na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta/4,rolety-materialowe/17,roleta-dzien-noc.html. Nie zagłębiałem się za mocno w te oferty, lecz na pierwszy rzut oka wyglądają faktycznie niezwykle dobrze. Zerknijcie sami i oceńcie jak to wygląda?

amrmas22

Posty: 8

 
Montowałem rolety zewnętrzne z Tych i jestem bardzo zadowolony. Firma ma rolety różnego typu. Można wybrać różne systemy, dlatego trzeba to sprawdzić, aby się przekonać, który model jest dla nas odpowiedni. Roleta zewnętrzne to zabezpieczenie przez złodziejami i warto ją mieć.

pawel253

Posty: 13

 
Najtaniej zawsze wychodzi zamawianie w jednej firmy rolet i okien. Wtedy mamy bardzo dobrze dopasowany komplet, który jest trwały i estetyczny.

Michaś

Posty: 10

 
Montowałem rolety zewnętrzne z Tych i jestem niezmiernie zadowolony. Firma ma rolety różnego typu. Można wybrać inne systemy, wobec tego trzeba to zbadać, aby się przekonać, który model jest dla nas odpowiedni. Roleta zewnętrzne to zabezpieczenie poprzez złodziejami i pożądane byłoby ją mieć.

namok

Posty: 3

 
Ta sama firma, która ma rolety ma również ofertę z oknami w Tychach, dlatego warto sobie to sprawdzić. Można zamówić gotowy komplet i wtedy w domu będzie o wiele cieplej i przyjemniej. Oferty są bardzo dobrze przygotowane przez taką profesjonalną firmę.

file444

Posty: 5

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma faktycznie zrobiła wszystko niezwykle dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, albowiem są według mnie najbardziej praktyczne. Odszukałem kolor, który mi odpowiada i nie wiem ile, niemniej jednak niezwykle krótko wszystko udało im się zamontować. To dziś rolety działają tak jak należy.

Tarzan.JJ

Posty: 4

 
Ta sama firma, jaka ma rolety ma również ofertę z oknami w Tychach, wobec tego należałoby sobie to zbadać. Można zamówić gotowy komplet i wtedy w domu będzie o dużo cieplej i przyjemniej. Oferty są niezwykle dobrze przygotowane przez taką doświadczoną firmę.

Dziadek

Posty: 7

 
Najtaniej zawsze wychodzi zamawianie w jednej firmy rolet i okien. Wtedy mamy bardzo dobrze dopasowany komplet, który jest trwały i estetyczny.

doboszzz

Posty: 2