Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

pościel bawełna satynowa 160x200, poszukuję sklepu!

pościel bawełna satynowa 160x200, poszukuję sklepu!

Czy kupował ktoś kiedyś prześcieradła z gumką 160x200? Jeśli tak to proszę o jakieś opinie na ich temat.

Krzyhmoin

Posty: 1

 
Mogę polecić każdemu prześcieradła z gumką 160x200. W ten sposób umożliwicie sobie niesamowity komfort snu, bowiem prześcieradło nie będzie się ściągać.

pawel253

Posty: 8

 
Wiem, że śpię dość niespokojnie, więc ostatnio nabyłam prześcieradło z gumką 200x220. Był to rzeczywiście dobry wybór, bowiem od tamtej pory nie mam problemu ze ściągającym się z rogów prześcieradłem, dzięki czemu jestem w stanie bez problemu przespać całą noc.

Gucio

Posty: 3

 
Cześć, ostatnio kupiłam pościel bawełnianą 160x200, czyli w innym rozmiarze niż moja kołdra. Myślałam, że będzie okej, ale w żadnym wypadku nie polecam tak robić. Wygląda to po prostu nieestetycznie i zdecydowanie lepiej jest kupić w takim rozmiarze w jakim powinna być i cieszyć się wyglądem sypialni.

Kwatuszek

Posty: 27

 
Cześć, ostatnio kupiłam pościel bawełnianą 160x200, czyli w innym rozmiarze niż moja kołdra. Myślałam, iż będzie okej, ale w żadnym wypadku nie polecam tak robić. Wygląda to po prostu nieestetycznie i zdecydowanie lepiej jest zakupić w takim rozmiarze w którym powinna być i radować się wyglądem sypialni.

Radziu

Posty: 4

 
Według mniej jeden z lepszych sklepów Internetowych, jeśli chodzi o pościel to https://posciel-sklep.pl/posciel-123. Kilka razy robiłam tam zakupy i jestem zadowolona.

wom_ww

Posty: 9

 
Ja osobiście zdecydowałam się na prześcieradło z gumką 200x220, albowiem po pierwsze zdecydowanie prościej rozkłada mi się je na łóżku, a co więcej nie ma sytuacji, w której podczas snu się ono ściąga. Bez problemu trzyma się na rogach łóżka, a ja mogę przespać całą noc bez budzenia co jest dla mnie ważne.

Miluśkooo2

Posty: 10

 
Ostatnio postanowiłam, iż będę prać moją pościel 140x200 zdecydowanie niezwyklej systematycznie niż do tej pory. Dzięki temu śpi mi się teraz o sporo niezwyklej komfortowo przez co polecam tak robić każdemu.

Fanatyk

Posty: 10