Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wakacje rodzinne all inclusive, gdzie ?

wakacje rodzinne all inclusive, gdzie ?

Pilnie szukam organizatora wycieczek all inclusive. Chciałbym odwiedzić Azję, kwestia, że bardzo zależy mi na kompleksowej ofercie wraz z dużym wyborem atrakcji sportowych. Znacie coś?

Damiano

Posty: 6

 
Lepszej opcji od wycieczek all inclusive nie znam. Nie uważam motania się i konieczności posiadania non stop gotówki. Trzeba jednakże dokładnie zbadać co taka propozycja zawiera.

Marko

Posty: 20

 
U nas było bez najmniejszego problemu. Wakacje rodzinne all inclusive udały się jak trzeba. Zresztą jak by się miał urlop na Malediwach nie udać :D Super, bo nasz organizator zapewniał nawet opiekę do dzieci w wieku przedszkolnym, więc mieliśmy dużo czasu dla siebie.

codePerformance

Posty: 16

 
Z własnego wieloletniego doświadczenia polecamy tego organizatora clubmed.pl. Mają zawsze świetnie przygotowane wycieczki all inclusive. Bezpiecznie i co więcej mnóstwo atrakcji.

filmierz22

Posty: 9

 
Instruktorzy to podstawa w czasie takiego pobytu. Jak jesteś amatorem, to naturalnie tym bardziej trzeba zwracać spostrzeżenie na to, która to dokładnie propozycja wycieczek all inclusive. Nie polecam mało znanych organizatorów.

980000

Posty: 12

 
Odkąd kilka lat temu pierwszy raz zdecydowaliśmy się z rodziną na wakacje all inclusive, nie korzystamy z innych. Wiem, że są różne opinie na ten temat. My jednakże trafiliśmy zawsze na super ofertę.

Orange444

Posty: 12

 
Mamy już dość sporą listę organizatorów. Pewnie skorzystamy z którejś z wycieczek rodzinnych all inclusive, bo tak będzie zdecydowanie wygodniej. Pytanie tylko do mamuś, czy na tak daleki wyjazd, jak Malediwy nie za wcześnie z rocznym dzieckiem. Nie wiem czy przypadkiem nie pospieszyliśmy się zbytnio.

Aweeee

Posty: 14

 
Jakby ktoś jeszcze coś miał w zanadrzu to polecać :D Czas nagli, a jakoś na razie żadna propozycja wakacji all inclusive w Tajlandii nie zrobiła na mnie wrażenia :(

Jasio234

Posty: 11

 
Nawet bez opieki i tak bym się na którąś z takich wycieczek all inclusive wybrała. Mam córkę 7 lat, więc zawsze znajdujemy sposób na nudę. W tamtym roku nie byliśmy nigdzie, więc czas na rewanż :)

Ventooo1

Posty: 17

 
U nas było bez najmniejszego problemu. Wakacje rodzinne all inclusive udały się jak trzeba. Zresztą jak by się miał urlop na Malediwach nie udać :D Super, bo nasz organizator zapewniał nawet opiekę do dzieci w wieku przedszkolnym, więc mieliśmy sporo czasu dla siebie.

WacDEC

Posty: 13