Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wycena spółki, zna ktoś ?

wycena spółki, zna ktoś ?

Czy można zrobić wycenę firmy we własnym zakresie? Chodzi o to, że mam na firmę klienta i nie wiem jak określić wartość?

dominikaa

Posty: 1

 
Jeżeli zlecamy wycenę to tylko komuś, kto ma uprawnienia. Jeżeli taka wycena ma trafić do sądu albo jakiegoś urzędu to musi być od kogoś, kto robi to profesjonalnie. Nie ma tutaj miejsca na swoje wykonywanie wyceny firmy.

sonio

Posty: 24

 
Wielkie firmy wymagają wykonać wycenę na potrzeby kredytu czy na potrzeby fuzji. Z małymi takich kłopotów nie ma. Jeżeli się zleca wycenę to tylko komuś, kto będzie w stanie nam pomóc wykonując to wszystko w wykwalifikowany sposób. Wówczas wiemy, iż to rzetelna wycena. Takiej firmie można będzie w stu procentach zaufać i powierzyć im zadanie.

TomekK

Posty: 11

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, zatem nie za niesłychanie jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

hertinho

Posty: 7

 
Duże firmy potrzebują zrobić wycenę na potrzeby kredytu czy na potrzeby fuzji. Z małymi takich problemów nie ma. Jeśli się zleca wycenę to tylko komuś, kto będzie w stanie nam pomóc wykonując to wszystko w profesjonalny sposób. Wtedy wiemy, że to rzetelna wycena. Takiej firmie można będzie w stu procentach zaufać i powierzyć im zadanie.

Michałek

Posty: 13