Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

pizza katowice, poszukuję

pizza katowice, poszukuję

Czy w Katowicach znajdę restaurację, która serwuje dania bezglutenowe? Jeżeli znacie taką knajpkę, to proszę powiedzieć mi, gdzie mieści się taka restauracja katowice?

Wacław

Posty: 2

 
Naleśnikarnia katowice powinna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, ale może skorzystam z waszym propozycji.

Różyczka

Posty: 14

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że dużo z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

Rico

Posty: 4

 
Pizza katowice jest rzeczywiście niesłychanie dobra w jednym z lokali, niemniej jednak nie pamiętam na jakiej ulicy się znajduję i jak się nazwy. Jednak jest to restauracja, jaka podaje dania bez używania mąki pszennej.

dziubbek56

Posty: 10

 
Najlepsza restauracja katowice to właśnie ta http://www.placek.katowice.pl. Niesłychanie wam ją polecam ze względu na smak, a także na atmosferę, która jest w środku. Można grać w inne planszówki ze znajomi i cudownie spędzić czas. Jedzenie w tym lokalu jest przepyszne i przede wszystkim zdrowe.

bartek33

Posty: 9

 
Ja byłem ostatnio w naleśnikarnii katowice na naleśnikach słonych i powiem wam, że była to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek jadłem. Nie wiem, jak oni to zrobili, ale pierwszy raz jadłem coś tak pysznego.

saradonin

Posty: 2