Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

panele quick step, szukam !

panele quick step, szukam !

Słyszałem ostatnio dobre opinie na temat paneli Quick Step i szukam ich potwierdzenia również u innych ludzi.

Dresik

Posty: 1

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

DevilScream

Posty: 3

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

@_yyy111

Posty: 8

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, że są wykonane z winylu. Panele podłogowe to świetna sprawa!

andrew66

Posty: 12

 
Tak, znam bardzo dobrze wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na różne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może dobre wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, ale to raczej szczegół.

czesterus3

Posty: 5

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie winny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich powinność. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Zdzichu

Posty: 4

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek przeróżnych wzorów, z jakich większość imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, niemniej jednak mają mnóstwo innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

sklepowa12

Posty: 16

 
O doborze wykończeń do podłogi przeczytasz na świetnie prowadzonym blogu: http://panelepodlogowe.info.pl. Opisane są tam konkretne przykłady, jakie listwy podłogowe najlepiej pasują do danego koloru paneli.

NiKRK45

Posty: 3

 
To doskonały wybór. Panele Quick Step cieszą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, bo są bardzo dobrze wykonane i spasowane.

verosss

Posty: 9

 
Tak, bardzo dużo ludzi zapomina, iż trzeba je stosownie wykończyć. Listwy przypodłogowe dobiera się w zależności od kolorystyki wnętrza, a sam montaż – bułka z masłem :)

Lalka

Posty: 6